[ninzio_title_heading style=”default” title=”درباره امین القاسی‌زاده”]

من امین القاسی‌زاده در سال ۱۳۵۹ در شهر شوشتر خوزستان متولد شدم و از سال ۱۳۸۸ در حوزه بازاریابی، فروش و موفقیت به آموزش و مربی‌گری مشغول هستم. من در این سال‌ها به افراد مهارت‌هایی را آموزش می‌دهم که بتوانند ذهن خود را برای تغییر و رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی کرده تا زندگی آرام و شادی داشته باشند.

تمام آن‌چه را آموزش می‌دهم، بارها از نظر علمی و عملی بررسی کرده و ابتدا خود در زندگی‌ام تجربه کرده‌ام و نتایج مثبت آن را به چشم دیده‌ام. من عاشق یادگیری و آموزش‌دادن هستم و همین موضوع باعث شد در سال‌های گذشته در دوره‌های آموزشی مختلفی در داخل و خارج از کشور شرکت کنم و نتیجه آن طراحی و اجرای سمینارها و دوره‌هایی در حوزه‌های موفقیت، بازاریابی و فروش بود.

در اینجا قصد دارم برای آشنایی بیشتر شما با خودم،‌ خلاصه‌ای از مسیری که تاکنون طی کرده‌ام را برای شما بازگو کنم. منتها قبل از آن رزومه کوتاهی از فعالیت‌هایم را بخوانید:

رزومه امین القاسی زاده

 • عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ
 • عضو انجمن بین‌المللی IN NLP آلمان
 • عضو انجمن بین‌المللی IA NLP سوئیس
 • عضو انجمن بین‌المللی IB NLP آمریکا
 • کارشناس ارشد مدیریت اجرایی MBA
 • مدرس دانشگاه در حوزه بازاریابی و فروش
 • فارغ‌التحصیل نخستین دوره نوابغ فروش ایران
 • حضور در بیش از ۵۰ برنامه رادیویی و تلویزیونی
 • برگزاری بیش از ۲۰۰ سمینار آموزشی در کشور
 • برگزاری بیش از یکصد کارگاه تخصصی در کشور
 • مشاور چندین شرکت داخلی در زمینه توسعه بازار و برندینگ
[ninzio_title_heading style=”default” title=”داستان زندگی امین القاسی زاده”]

من متولد شهر زیبا و با صفای شوشتر هستم و سال‌های کودکی، نوجوانی و جوانی من در این شهر گذشت. دانشگاه رشته معماری می‌خواندم؛ البته بعدها از این رشته انصراف دادم و مدیریت خواندم.

در زمان دانشجویی به آموزشگاه کامپیوتر برادرم می‌رفتم و به او کمک می‌کردم. به مرور فوت و فن کار را یاد گرفتم و فروشگاهی برای فروش کامپیوتر راه‌اندازی کردم.

سپس فروشگاهم را توسعه دادم و توانستم شعبه‌های دیگری نیز تاسیس کنم. در همان دوران در دانشگاه، استادی داشتم که به من پیشنهاد کرد تا در برخی دوره‌های آموزشی در زمینه بازاریابی و فروش را در تهران شرکت کنم. یکی از آن دوره‌ها، دوره نوابغ فروش آقای محمود معظمی بود. من از فارغ‌التحصیلان نخستین دوره آن بودم.

در ادامه سعی می‌کردم هر دوره آموزشی که برای پیشرفت کاری‌ لازم است را با هر هزینه‌ای شرکت کنم و همزمان به بسیاری از دوستان و همکارانم برای توسعه کارشان مشاوره هم می‌دادم.

زمانی که برای من «نه گفتن» سخت‌ترین کار دنیا بود...

همه چیز به ظاهر خوب پیش می‌رفت. اما یک روز به خودم آمدم و دیدم نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان بدهکار هستم و در شرایط مالی خیلی سختی گرفتار شده‌ام. زیرا به مشتریان کامپیوتر را به صورت اقساطی می‌فروختم و به دلیل خجولی نمی‌توانستم مطالباتم را از آن‌ها پیگیری کنم.

البته خجولی و عدم توانایی «نه گفتن» در روابط شخصی من هم با دیگران تاثیر منفی می‌گذاشت و گاه بدون آن‌که راضی باشم مجبور می‌شدم مبالغی را به دوستان و آشنایان قرض دهم و حتی بدهی‌های بانکی آن‌ها را نیز پرداخت کنم!

آموزش‌هایی که یک چیزی کم داشتند!

اما همه چیز از آن‌جایی شروع شد که روزی با خودم گفتم: «امین؛ تو این همه کلاس آموزشی رفته‌ای و روی آموزش خودت سرمایه‌گذاری می‌کنی؛ اما چرا تاثیری از آن‌ها را در زندگی‌ات نمی‌بینی؟ و آیا کاری را که انجام می‌دهی دوست داری؟ و در زندگی به دنبال چه هستی؟ و ده‌ها سوال مشابه…»

یک روز تصمیم گرفتم و به برادرم زنگ زدم و گفتم من دیگر به فروشگاه نمی‌روم و از او خواستم تا چند ماه به من زنگ نزند. مطالبات را وصول کرده و حساب و کتاب‌هایم را با مردم صاف کرده و فروشگاه کامپیوتر را در نخستین فرصت تعطیل کند.

تاسیس آکادمی پویش

بعد از آن بود که به این نتیجه رسیدم «آموزش» چیزی است که عاشق آن هستم و می‌تواند زندگی من و دیگران را تغییر دهد. در همان زمان آکادمی پویش را در اهواز تاسیس کردم و به طور تخصصی و عاشقانه وارد حیطه آموزش شدم.

در ابتدا به آموزش بازاریابی و فروش می‌پرداختم و توانستم به صدها نفر اصول حرفه‌ای آن را آموزش دهم و همزمان در دوره‌های آموزشی مختلفی در داخل و خارج از کشور شرکت می‌کردم.

یکی از افتخارات من این است که توانسته بدون واسطه در کلاس درس اساتید بزرگ ایران و خارج از کشور درس زندگی بیاموزم. آن‌ها را در زندگی شخصی و اجتماعی خودم پیاده‌ کردم و سپس حاصل آموخته‌ها و تجربیاتم را در قالب دوره‌های آموزشی مدون کرده و در اختیار سایرین قرار دادم.

تقریبا پس از سه سال شروع کار آموزش، توانستم از یک امین با ۲۰۰ میلیون تومان بدهکاری، امین دیگری با چند میلیارد تومان درآمد سالانه بسازم و این شانس را داشتم که از سال ۱۳۸۸ تاکنون به طور مستقیم به چند هزار نفر آموزش دهم.

راه‌اندازی سایت امین القاسی‌ زاده

طی نزدیک به ۱۰ سال فعالیت آموزشی در سطح کشور، بسیاری از همکاران و دانشجویانم به من پیشنهاد می‌دادند تا سایتی آموزشی راه‌اندازی کرده و دوره‌های آموزشی‌ام را به صورت آنلاین نیز برگزار کنم.

بالاخره این پیشنهاد و ایده را در تابستان ۹۷ عملی کرده و حاصل آن وب‌ْسایتی است که هم‌اکنون در آن حضور دارید. در این وب‌سایت در تلاش هستم تا به تمام فارسی‌زبان‌های دنیا مهارت‌هایی را آموزش دهم که بتوانند ذهن خود را برای تغییر و رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی کرده تا زندگی آرام و شادی داشته باشند.

[ninzio_title_heading descript=”باورهایت را تغییر بده؛
از گذشته‌ات رها شو؛
در حال زندگی کن؛
با امید به استقبال آینده برو؛
و دوباره جوانه بزن…” style=”default”]